Nabízíme víc než jen sledování televize.
Nejlepší hosting nám nabídl IGNUM.

Vendula Hladká, marketingové oddělení HBO

Zpět na hledání domény

Náš web umožňuje divákům vstoupit do příběhu

HBO v České republice vyniká vlastní tvorbou i způsobem, jak dokáže oslovit diváky. Důležitou roli tu hraje web. O tom, k čemu slouží doména kauzamamon.cz, nám pověděli Vendula Hladká, Markéta Táborská a Jakub Kotál z marketingového oddělení HBO CZ.

Co všechno obnáší marketing HBO? Propagaci vaší produkce nebo ještě něco víc?

Vendula: Kromě produkce máme za úkol propagovat samotné HBO. Naším cílem je mít nějaký počet předplatitelů. HBO se může zdát obrovské tím, jaké o něm mají lidé povědomí, ale jeho investice, třeba do propagace, jsou uvážené. Jako tým operujeme s mnohem menšími částkami, než si kdokoliv může představit. Hledáme nové cesty, jak lidem HBO zprostředkovat. Originální tvorba je páteří toho všeho. Je to něco, co nikdo jiný nemá. Co film, dokument, to odlišný přístup a způsob, jak ho dostat k lidem.

Markéta: Nejtěžší na tom je, že s našimi diváky nemáme přímý kontakt. Všechny smíme oslovit jen nepřímo, přes operátory, kteří nás v České republice zastupují. A pro operátory jsme jen jedni z mnoha. Velká část toho, co jim nabízíme, zapadne.

Marketingové oddělení HBO
Chceme, aby každý měl něco jako vlastní HBO,
podle toho, co ho zajímá a baví, čím žije.

Jakub: Usilovně pracujeme na přímé cestě k našim divákům. Máme fůru možností, jak se jim věnovat, jak k nim být blíž. Rozvíjíme HBO GO, což je HBO on demand. Jedná se o službu, díky níž můžou diváci vidět kompletní nabídku HBO kdekoliv a kdykoliv. Pracujeme na tom, abychom všem přiblížili filmy a seriály, které máme jen my. Diváci tak budou moci náš obsah prožívat mnohem hlouběji. Chceme, aby každý měl něco jako vlastní HBO, podle toho, co ho zajímá a baví, čím žije.

Marketingové oddělení HBO

Promítá se to nějak i do vašeho nového seriálu, Mamonu?

Vendula: Víme, že sílí trend, že když se někdo například dívá na televizi, souběžně s tím používá také periferie, přes které je připojený na internet. Všichni chtějí zažít něco víc. Hledali jsme způsob, jak to udělat a zvolili jsme k tomu doménu hostovanou u IGNUM. Se speciálním obsahem vázaným na seriál.

Jakub: Na doméně kauzamamon.cz najdou diváci, kromě potřebných informací, také možnost podílet se přímo na vyšetřování. Hlavní postava, tedy novinář Vlček, tady hledá pomoc. Co díl, to další úkoly. Seriál se tak rozrůstá o další zábavní kanál.

Marketingové oddělení HBO

Další příběhy

Najděte si skvělou doménu

Ceny jsou bez DPH a platí na 1 rok.

Domény, na jaké si vzpomenete – do 3 minut