8 článků, které vás nasměrují ke skvělému webu

Pro začátečníky je chystání webu velká věc. Kde začít a na co pamatovat, aby výsledek odpovídal vynaloženému času a penězům? Výběr našich článků vám pomůže zorientovat se hned na startu.

nasměrujeme vás ke skvělému webu

Trendy webového designu 2018

Na vzhledu záleží. Ale jak si vybrat ten pravý? Minimalistický, pestře ilustrovaný, s fotografií, nebo bez? Představujeme vám šest hlavních trendů současného webdesignu, díky kterým budete v obraze cobydup.

WordPress. 7 nejlepších šablon pro freelancery

Googlit určitě umíte, ale když se na vás vyvalí desítky různých šablon, je těžké rozhodnout se. Prozkoumali jsme nabídku za vás, otestovali spoustu šablon a vybrali ty nejatraktivnější. Zároveň se dozvíte, jak je která šablona náročná na zvládnutí.

10 nejšikovnějších pluginů pro WordPress

Pluginů, které můžete ve WordPressu využít, existuje nepřeberně. Pomůžeme vám vybrat si jen takové, které opravdu potřebujete. Pro lepší bezpečnost, SEO, měření návštěvnosti, formuláře a další vychytávky.

Co je to webhosting a jak si ho vybrat

Doména je základ webu, ale bez hostingu vám stránky nepoběží. Zasvětíme vás do základů, vysvětlíme základní pojmy a také kritéria, podle kterým si snadněji vyberete.

Jaké texty patří na web (a které nechat v šuplíku)

Ukážeme vám, jak říct návštěvníkům vašich stránek to podstatné a nezahltit je informacemi. Nabídneme příklady, které vám ukážou jak napsat texty, které zapůsobí profesionálně a zároveň poutavě.

Skoncujte s nudnými popisy zboží

Sestavili jsme devět praktických tipů, které vám pomůžou podívat se na vaše zboží z pohledu zákazníků. Máme pro vás i doporučení, jak popisy formulovat pro lepší dohledatelnost na internetu.

Usnadněte zákazníkům cestu k vám

Stránka s kontakty by neměla být Popelka vašeho webu. Na ní záleží, jestli k vám lidé trefí a stanou se vašimi zákazníky. Naše doporučení vám usnadní sestavení efektivní kontaktní stránky.

Co o sobě říct na webu

Ne všichni o sobě rádi mluvíme. Při tvorbě obsahu webu je ale dobré vědět, že právě zajímavosti a fakta o nás lidi nejvíc zajímají. Také díky osobité stránce O nás s vámi mohou návštěvníci webu navázat vztah.

 

Foto: rawpixel on Unsplash

copywriterka a content manažerka pro DOMENA.cz

Napište komentář:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

nine − nine =