4 tipy, jak využít webovou Vizitku

Koupili jste doménu a plánujete s ní velké věci? Nečekejte, až si na vás udělají čas designér s vývojářem. Vaše doména vám může začít sloužit ještě dnes díky webové Vizitce.

Vizitka nabízí rychlé řešení všem, kdo potřebují web s profesionálním designem. Ať prodáváte med, provozujete klempířství nebo vytváříte webové stránky pro klienty, Vizitka se vám bude hodit. Nejen proto, že je zdarma. Je také ohromně šikovná. Podívejte se, co všechno umí.

Propagovat vaši značku

Vizitka nabízí originální vstupní bod do vaší prezentace na Fleru, Pinterestu, Etsy, Behance nebo jiné tvůrčí platformě. Než si pořídíte vlastní prezentační web, můžete svou značku propagovat na vaší doméně.

Přivést k vám klienty

Díky webové Vizitce lidé snadno najdou váš kontakt a objednají si vás. Máte-li provozovnu, přidejte adresu a mapu, aby k vám zákazníci snadno trefili. Jestli chcete aby vás kontaktovali radši písemně, využijte akční tlačítko „poslat zprávu“.

Získat vám zakázky

Freelancerům Vizitka umožňuje propagaci jejich osobní značky. Grafici, konzultanti, překladatelé a další profesionálové mohou svou prezentaci doplnit odkazem na své CV, tlačítkem pro odeslání zprávy nebo návštěvu portfolia.

Vytvořit dočasný web

Vizitka je ideální variantou v situaci, kdy chystáte nový web a nechcete, aby uživatelé našli jen prázdnou stránku. Můžete zde nabídnout základní informace, umožnit zájemcům kontakt (anebo zaslání předobjednávky), navnadit návštěvníky na připravované webové stránky.

Jak vidno, Vizitka může mít různá využití. Překvapí i řadou užitečných funkcí nebo výběrem různých stylů a barevných kombinací. S Vizitkou je tvorba webových stránek radost. Přesvědčte se sami.

Projektová manažerka